Жінка намагалася продати немовля подружки за $30 тис. ФОТО
Про це повідомили в Нацполіції, інформує Цензор.НЕТ.
Правоохоронці отримали повідомлення, що жінка підшукує серед своїх знайомих охочих придбати немовля.
"Виявилось, що 23-річна місцева мешканка народила самотужки вдома хлопчика, якого одразу віддала своїй 26-річній подружці, щоб та піклувалася про нього. Спочатку жінка турбувалась про немовля, переховуючи від сторонніх очей, а потім, аби покращити своє матеріальне становище, почала підшукувати осіб, готових придбати 11-місячну дитинку", - йдеться у повідомленні.
Поліцейські забрали хлопчика та передали його лікарям.
"Продавчині" повідомили про підозру в торгівлі людьми. Їй загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.
Дії матері поліцейські також обіцяють оцінити з точки зору закону.


довічно 😠
Так, це жахливий вчинок.
Але чого ви бажаете?
Щоб через 15 років, з'явилися дві шльондри-наркоманки, чи торговки наркотою?
Якщо дати 15 років, так і буде.
У дуреп буде шанс в житті якщо вони отримають до 5 років, або умовний термін і вдруге вони так не вчинять.
Який варіант корисніше доя суспільства?