8694 відвідувача онлайн
8 288 38

Жінка намагалася продати немовля подружки за $30 тис. ФОТО

Про це повідомили в Нацполіції, інформує Цензор.НЕТ.

Правоохоронці отримали повідомлення, що жінка підшукує серед своїх знайомих охочих придбати немовля.

"Виявилось, що 23-річна місцева мешканка народила самотужки вдома хлопчика, якого одразу віддала своїй 26-річній подружці, щоб та піклувалася про нього. Спочатку жінка турбувалась про немовля, переховуючи від сторонніх очей, а потім, аби покращити своє матеріальне становище, почала підшукувати осіб, готових придбати 11-місячну дитинку", - йдеться у повідомленні.

Поліцейські забрали хлопчика та передали його лікарям.

"Продавчині" повідомили про підозру в торгівлі людьми. Їй загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

Дії матері поліцейські також обіцяють оцінити з точки зору закону.

Жінка намагалася продати немовля подружки за $30 тис 01
Жінка намагалася продати немовля подружки за $30 тис 02

Топ коментарі
+25
Це не жінки , а кончені лярви , яких потрібно посадити до буцегарні
довічно 😠
показати весь коментар
24.03.2023 12:41 Відповісти
+16
***** обе...
показати весь коментар
24.03.2023 12:51 Відповісти
+13
Система покарань яка існує в Україні, це генератор рецидивістів.
Так, це жахливий вчинок.
Але чого ви бажаете?
Щоб через 15 років, з'явилися дві шльондри-наркоманки, чи торговки наркотою?
Якщо дати 15 років, так і буде.
У дуреп буде шанс в житті якщо вони отримають до 5 років, або умовний термін і вдруге вони так не вчинять.
Який варіант корисніше доя суспільства?
показати весь коментар
24.03.2023 13:00 Відповісти

Завантаження...