Дезертир вкрав гроші у військовослужбовців. ФОТО
Про це повідомив військовослужбовець ЗСУ Ілля Кротенко, передає Цензор.НЕТ.
"Ми звикли дякувати та вшановувати наших героїв, але потрібно не забувати і про зворотній бік медалі. Сьогодні я хочу вам розповісти про підлого і безчесного чоловіка.
Його звуть Поповиченко Олександр Михайлович, 1992 р.н., і він дезертир. Минулого року ми служили разом в одному батальйоні. Олександр перебував на посаді повара, чим безпосередньо і займався. Тобто, як ви розумієте, не найгірше місце для служби, виключно у тилу, але при цьому з заробітною платою 100к+, як у бійців на передовій, де батальйон і виконує поставлені задачі. Мені байдуже які причини у нього були для такого вчинку, якби він просто втік і все, але перед втечею зі служби він ще й позичив гроші у кількох побратимів, які звісно ж не віддав, а одного з наших банально обікрав на дуже велику суму.
Зараз він зміниви номер телефону, але періодично з'являється у соцмережах, викладає фотографії з родичами та друзями. Тобто швидше за все переховується у своєму рідному місті Жовті Води на Дніпропетровщині. Сподіваюся, що врешті-решт він опиниться за гратами, але поки цього не сталося, хочу щоб усі в його місті, усі його друзі, родичі і знайомі знали, що він злочинець і негідник. Лінк на сторінку у ФБ даю окремим коментарем, щоб не знизити охоплення посту. Персональні дані не публікую, але вони є. Раптом хтось з місцевих журналістів проявить цікавість до ситуації, готовий поділитися", - розповів Кротенко.




