8397 відвідувачів онлайн
11 243 21

У Івано-Франківську через негоду обвалився пішохідний міст, - мер. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків.

"Сильні зливи наробили біди в області. І не оминуло й Франківськ. Через різке підняття рівня води обвалилася частина пішохідного мосту на Набережній. Прошу всіх бути максимально уважними! Відповідні служби вже працюють на місці. Над відновленням пішохідного мосту працюватиме Локомотиворемонтний завод", - написав мер.

Також він додав, що жертв нема.

"Велика вода обірвала частину берега з боку Німецького озера, також обірвала частину пішохідного мосту на Набережній. Зараз міст перекритий. Проходу нема. На місці події є поліція та комунальні служби. Зараз рівень води досить високий. Після спаду – приступимо до робіт з відновлення цієї частини мосту. Поки вода прибуває. На жаль, є підтоплення в багатьох районах Івано-Франківської області. Відслідковуємо ситуацію по Франківській громаді", - відзначив Марцінків.

У Івано-Франківську через негоду обвалився пішохідний міст, - мер 01
У Івано-Франківську через негоду обвалився пішохідний міст, - мер 02

Топ коментарі
+4
чекаю на репліки дебілів про карпатський ліс у Франику.
показати весь коментар
07.07.2023 22:06 Відповісти
+4
тільки не підказуйте цьому кацапосрущому, що мадяри межують із Закарпаттям.
показати весь коментар
07.07.2023 22:16 Відповісти
+3
Вода не така вже й велика, бувало значно гірше. Судячи з усьог, халтурно побудований.
показати весь коментар
07.07.2023 22:20 Відповісти

Завантаження...