Група торговців зброєю затримана у Тернопільській області, - Нацполіція. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє у телеграмі Національна поліція України.
У повідомленні зазначається: "Оперативники карного розшуку обласної поліції викрили організатора злочину та його пособників.
Зловмисники торгували зброєю та набоями до неї. Клієнтів підшуковували через знайомих, а товар передавали при особистих зустрічах.
Затримали фігурантів під час спроби продати кілька одиниць зброї. Правоохоронці провели 11 обшуків на території трьох областей.
Під час обшуків поліцейські вилучили тепловізор, пістолети, автомати, перероблену зброю, а також набої та модернізований кулемет Калашникова.
Наразі двом фігурантам вже оголошено про підозру. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років".




люба влада
чи теперішня чи папєрєднікі...
всі....
мусора бояться втратити свою владу паклюжачи закон, безкарно
судді, виносячи ріщення за бабло, і тд і тп
герої цивільні
у владу пішов, в любу, краду і боюся що сусід наб"є ібало
ось і все