10058 відвідувачів онлайн
6 694 23

Група торговців зброєю затримана у Тернопільській області, - Нацполіція. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє у телеграмі Національна поліція України.

У повідомленні зазначається: "Оперативники карного розшуку обласної поліції викрили організатора злочину та його пособників.

Зловмисники торгували зброєю та набоями до неї. Клієнтів підшуковували через знайомих, а товар передавали при особистих зустрічах.

Затримали фігурантів під час спроби продати кілька одиниць зброї. Правоохоронці провели 11 обшуків на території трьох областей.

Під час обшуків поліцейські вилучили тепловізор, пістолети, автомати, перероблену зброю, а також набої та модернізований кулемет Калашникова.

Наразі двом фігурантам вже оголошено про підозру. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років".

Група торговців зброєю затримана у Тернопільській області, - Нацполіція 01
Група торговців зброєю затримана у Тернопільській області, - Нацполіція 02
Група торговців зброєю затримана у Тернопільській області, - Нацполіція 03
Група торговців зброєю затримана у Тернопільській області, - Нацполіція 04

Топ коментарі
+16
Свідомі українці прагнуть мати незареєстровану зброю. Досвід окупації переконливо довів що всі бази МВС злиті кацапам і першими до кого приходять це ті хто має офіційно зареєстровану зброю. В кращому випадку зброю окупанти вилучали, але відомо сотні випадків знущань, катувань і вбивств потенційних захисників Вітчизни. Беззбройний українець це потенційна жертва. Легка здобич усіх - від злочинців до окупантів. Зброя для українців має бути доступною (дешевою, а не з космічною націнкою!), а реєстри мають бути закриті і мати статус "державної таємниці". У нас цих складових немає. Тому озброюватися українці будуть нелегально. І влада зелених чмошніків нічого з цим зробити не зможе. Адже закон управління дуже прости. Примітивний. Якщо забираєш щось у людини, особливо в сфері її життєвих потреб і її безпеки, потрібно щось дієве пропонувати на взаєм. Владі нічого запропонувати. Безпека відсутня, війна і корупція...
показати весь коментар
20.07.2023 21:53 Відповісти
+7
нас ніхто не чує бо нас і без зброї боїться та ..обана ВР, ОП,і взагалі вся влада
люба влада
чи теперішня чи папєрєднікі...
всі....
мусора бояться втратити свою владу паклюжачи закон, безкарно
судді, виносячи ріщення за бабло, і тд і тп
герої цивільні
у владу пішов, в любу, краду і боюся що сусід наб"є ібало
ось і все
показати весь коментар
20.07.2023 22:13 Відповісти
+4
Це не ТТ -це Кольт 1911.
показати весь коментар
20.07.2023 21:55 Відповісти

Завантаження...