11326 відвідувачів онлайн
11 562 28

Розвідника російського угруповання "Призрак" затримано в Одесі, - СБУ. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Так, місцевий житель - ідеологічний прихильник кремлівського режиму, під час масових заворушень в Одесі на початку травня 2014 року брав активну участь у провокаціях на користь РФ.

"Тоді, щоб уникнути відповідальності за свої злочини, він втік до тимчасово окупованої частини Луганської області, де приєднався до лав бойовиків. Там його призначили командиром розвідувального підрозділу підконтрольного рф угруповання "Призрак", яке у подальшому було підпорядковано командуванню 2-го армійського корпусу країни-агресора.

З того часу фігурант під псевдонімом "Санта" воював проти українських військ на сході нашої держави, у тому числі в районі Бахмутської траси", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що найманець РФ згодом вирішив залишити своїх ватажків та приховано виїхав на підконтрольну Україні територію і повернувся до Одеси. У місті він намагався "залягти на дно" і таким чином уникнути правосуддя.

Під час обшуків за місцями перебування зловмисника в обласному центрі виявлено фотоматеріали із доказами його перебування у складі терористичної "ЛНР".

Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній групі чи терористичній організації).

Наразі він перебуває під вартою. Зловмиснику загрожує до 15 років тюрми з конфіскацією майна.

Розвідника російського угруповання Призрак затримано в Одесі, - СБУ 01
Розвідника російського угруповання Призрак затримано в Одесі, - СБУ 02
Розвідника російського угруповання Призрак затримано в Одесі, - СБУ 03
Розвідника російського угруповання Призрак затримано в Одесі, - СБУ 04

Топ коментарі
+21
Шановно СБУ! Участь у прокацапських озброєних травневих акціях 2014 року в Одесі він брав не один, як і не один свалив до Лугандонії чи то Криму за "руzzким миром", де ця нечисть воювала проти України, а потім хто тихенько, а хто із конкретним фсбешним завданням повернулися в Україну.
Необхідно встановити та знешкодити усіх таких гандонів-"призраків", особливо з лав колишніх силовиків-правоохоронців, інакше спокою Україні від кацапів ще довго не буде.
показати весь коментар
30.08.2023 11:35 Відповісти
+15
на пожиттєве тягне.
показати весь коментар
30.08.2023 11:29 Відповісти
+15
Де "Торнадо"? дайте підара їм в руки... все розкаже й покаїться.
показати весь коментар
30.08.2023 11:33 Відповісти

Завантаження...