Розвідника російського угруповання "Призрак" затримано в Одесі, - СБУ. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.
Так, місцевий житель - ідеологічний прихильник кремлівського режиму, під час масових заворушень в Одесі на початку травня 2014 року брав активну участь у провокаціях на користь РФ.
"Тоді, щоб уникнути відповідальності за свої злочини, він втік до тимчасово окупованої частини Луганської області, де приєднався до лав бойовиків. Там його призначили командиром розвідувального підрозділу підконтрольного рф угруповання "Призрак", яке у подальшому було підпорядковано командуванню 2-го армійського корпусу країни-агресора.
З того часу фігурант під псевдонімом "Санта" воював проти українських військ на сході нашої держави, у тому числі в районі Бахмутської траси", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що найманець РФ згодом вирішив залишити своїх ватажків та приховано виїхав на підконтрольну Україні територію і повернувся до Одеси. У місті він намагався "залягти на дно" і таким чином уникнути правосуддя.
Під час обшуків за місцями перебування зловмисника в обласному центрі виявлено фотоматеріали із доказами його перебування у складі терористичної "ЛНР".
Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній групі чи терористичній організації).
Наразі він перебуває під вартою. Зловмиснику загрожує до 15 років тюрми з конфіскацією майна.




Необхідно встановити та знешкодити усіх таких гандонів-"призраків", особливо з лав колишніх силовиків-правоохоронців, інакше спокою Україні від кацапів ще довго не буде.