На Говерлі загинув турист, ще одного - врятували, - ДСНС. ФОТО
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області в Фейсбуці.
Зазначається, що о 11:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час спуску двох туристів по зеленому маршруту з гори Говерла вони заблукали та потребують допомоги рятувальників.
"О 14.20 одного з заблукалих туристів на г. Говерла було знайдено між синім та зеленим маршрутом, його рятувальники супроводили до бази Заросляк. Згодом між Говерлівським водоспадом та синім маршрутом було знайдено 2-го туриста (без ознак життя), рятувальниками проводились реанімаційні заходи, проте безуспішно", - йдеться у повідомленні.
Тіло загиблого транспортували до підніжжя гори та передали працівникам поліції.
Топ коментарі
+27 Оксана Осипенко #579755
показати весь коментар
08.10.2023 19:59 Відповісти Посилання +15 vsbu vsbu
показати весь коментар
08.10.2023 20:08 Відповісти Посилання +14 Stepan Nakonechnyi
показати весь коментар
08.10.2023 20:12 Відповісти Посилання 

