11348 відвідувачів онлайн
12 432 23

На Говерлі загинув турист, ще одного - врятували, - ДСНС. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області в Фейсбуці.

Зазначається, що о 11:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час спуску двох туристів по зеленому маршруту з гори Говерла вони заблукали та потребують допомоги рятувальників.

"О 14.20 одного з заблукалих туристів на г. Говерла було знайдено між синім та зеленим маршрутом, його рятувальники супроводили до бази Заросляк. Згодом між Говерлівським водоспадом та синім маршрутом було знайдено 2-го туриста (без ознак життя), рятувальниками проводились реанімаційні заходи, проте безуспішно", - йдеться у повідомленні.

Тіло загиблого транспортували до підніжжя гори та передали працівникам поліції.

На Говерлі загинув турист, ще одного - врятували, - ДСНС 01
На Говерлі загинув турист, ще одного - врятували, - ДСНС 02
На Говерлі загинув турист, ще одного - врятували, - ДСНС 03

Топ коментарі
+27
От чого тре пертись туди в таку погоду без провідників? Захотілось екстриму? Йдіть до ЗСУ.
показати весь коментар
08.10.2023 19:59 Відповісти
+15
Нема в людей ні проблем, ні тревог...
показати весь коментар
08.10.2023 20:08 Відповісти
+14
Від дебільних коментарів на ЦН тікали
показати весь коментар
08.10.2023 20:12 Відповісти

Завантаження...