8096 відвідувачів онлайн

У Києві пошкоджено вестибюль станції метро "Лук’янівська". Постраждалих немає. ФОТО

Внаслідок російського удару по Києву пошкоджено станцію метро "Лук’янівська", а саме вестибюль станції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА.

"Внаслідок пошкодження вестибюля ст. м. "Лукʼянівська" потерпілих немає, вихід у напрямку вул. Іллєнка тимчасово зачинений. Натомість працює вихід у напрямку торгового центру "Квадрат", - йдеться в повідомленні.

Наразі станція відновила роботу для перевезень пасажирів.

У Києві пошкоджено вестибюль станції метро Лук’янівська. Постраждалих немає 01
У Києві пошкоджено вестибюль станції метро Лук’янівська. Постраждалих немає 02

Топ коментарі
+4
А що приховувати? Стратегічні цілі (навіть якщо до них щось долетіло) все одно не показують. Показують цивільні об'єкти, які постраждали дотично - внаслідок вибухової хвилі чи роботи ППО.
показати весь коментар
29.12.2023 12:20 Відповісти
+4
Коли відірвете сраку від дивану і підете до Сил Захисту, відповідати.
показати весь коментар
29.12.2023 12:22 Відповісти
+3
Хто там казав,що є чим відповісти,і наші дрони от як полетять,як нароблять там "ділов",чи вже злітали, а грошей на зробити відосик про це не виділили? То най хоча б голосом скажуть,чи буквами напишуть.
показати весь коментар
29.12.2023 11:52 Відповісти

Завантаження...