У Києві пошкоджено вестибюль станції метро "Лук’янівська". Постраждалих немає. ФОТО
Внаслідок російського удару по Києву пошкоджено станцію метро "Лук’янівська", а саме вестибюль станції.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА.
"Внаслідок пошкодження вестибюля ст. м. "Лукʼянівська" потерпілих немає, вихід у напрямку вул. Іллєнка тимчасово зачинений. Натомість працює вихід у напрямку торгового центру "Квадрат", - йдеться в повідомленні.
Наразі станція відновила роботу для перевезень пасажирів.
Топ коментарі
+4 Flying Eagle
показати весь коментар
29.12.2023 12:20 Відповісти Посилання +4 Stanislav Bryzhyk
показати весь коментар
29.12.2023 12:22 Відповісти Посилання +3 Хавронников Степан
показати весь коментар
29.12.2023 11:52 Відповісти Посилання 
