У Херсоні внаслідок влучання "Шахеда" пошкоджено будівлю, де розміщується представництво омбудсмана. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Унаслідок атаки РФ на Херсон зафіксовано "приліт" шахедів у будівлю, де розміщується представництво омбудсмана.
Про це повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, передає Цензор.НЕТ.
"Вчора країна-терорист здійснила одну з найжорстокіших ракетних атак на мирне населення України. Майже в кожній області українці стали свідками російського терору. Російська ракета влучила в будинок нашої співробітниці в Одесі.
А вже сьогодні "приліт" шахедів у будівлю, де знаходиться представництво Омбудсмана в Херсоні. Місце, де займаються захистом прав людини. Але ж Росії байдуже на все, якщо для них людське життя - то ніщо!" - написав Лубінець.
Топ коментарі
+1 Hrysha Hlyba #582024
показати весь коментар
30.12.2023 11:07 Відповісти Посилання 


