6465 відвідувачів онлайн

"Воно тут ненадовго": Жовта стрічка чинить опір окупантам в Криму. ФОТО

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на телеграм-канал "Жовтої стрічки".

Нові фото активісти зробили в окупованій Ялті.

"Активісти руху "Жовта Стрічка" продовжують чинити спротив окупантам, адже їхньому триколорному сміттю на вулицях нашої Ялти залишилось недовго. Крим буде вільний від окупантів", - йдеться в дописі.

Жовта стрічка
Жовта стрічка
Жовта стрічка

Топ коментарі
+13
Бережіть себе. Бог у поміч
показати весь коментар
14.03.2024 11:28 Відповісти
+9
Я розумію що вам хочеться врити у щось прекрасне, у героїв, як кіностудія марвел.
Але реальність далека від того всього.
1. В Криму вже були тисячі рос військових з технікою.
2. Наші частини і в основному командування перейшло на бік окупантів ще задовго до часу Х.
Переважна більшість.
Тобто надійних людей , на яких можна сподіватись, там не було. Тобто який коефіцєнт довіри до них був.
3. На наших кордонах, навпроти Києва так само як і в 2022 стояли тисячі рос військ, які тільки і чекали на команду фас. А хто би там кого боронив ?
Наші військові у дубку, на поржавілих транспортних засобах ? Смішно, якби не було так печально.
4. Татари. Ви серйозно ??? Вони не чеченці. Хто би воював.
Їх і зараз не дуже видно. А можливість то є.
5. За усю срань, яка спіткала Україну, я покладаю абсолютну провину на її народ. Це вони ходили на вибори і обирали зрадників у владу. Не бачили ? Не знали ? Та брехня ж.
показати весь коментар
14.03.2024 11:57 Відповісти
+4
Вот реально можно же диверсионной работой заниматься: подпаливать жилые дома, реликтовые леса, пилить болгаркой линии электропередач, да хотя бы даже в фонтан в Ялте насрать как в макеевский родничок. Где это все, а?
показати весь коментар
14.03.2024 11:35 Відповісти

Завантаження...