"Воно тут ненадовго": Жовта стрічка чинить опір окупантам в Криму. ФОТО
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на телеграм-канал "Жовтої стрічки".
Нові фото активісти зробили в окупованій Ялті.
"Активісти руху "Жовта Стрічка" продовжують чинити спротив окупантам, адже їхньому триколорному сміттю на вулицях нашої Ялти залишилось недовго. Крим буде вільний від окупантів", - йдеться в дописі.



Але реальність далека від того всього.
1. В Криму вже були тисячі рос військових з технікою.
2. Наші частини і в основному командування перейшло на бік окупантів ще задовго до часу Х.
Переважна більшість.
Тобто надійних людей , на яких можна сподіватись, там не було. Тобто який коефіцєнт довіри до них був.
3. На наших кордонах, навпроти Києва так само як і в 2022 стояли тисячі рос військ, які тільки і чекали на команду фас. А хто би там кого боронив ?
Наші військові у дубку, на поржавілих транспортних засобах ? Смішно, якби не було так печально.
4. Татари. Ви серйозно ??? Вони не чеченці. Хто би воював.
Їх і зараз не дуже видно. А можливість то є.
5. За усю срань, яка спіткала Україну, я покладаю абсолютну провину на її народ. Це вони ходили на вибори і обирали зрадників у владу. Не бачили ? Не знали ? Та брехня ж.