5979 відвідувачів онлайн

Ударив ножем в серце: Рашист зґвалтував та жорстоко вбив 17-річну дівчину на окупованій Луганщині, - росЗМІ. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал ASTRA.

Що відомо про вбивство

Зазначається, що кілька днів тому в місті зникла 17-річна місцева жителька Анастасія, а вже 4 травня її тіло знайшли в лісосмузі в селищі Дзержинський.

За підозрою у вбивстві дівчини затримали 33-річного громадянина РФ Андрія Курбасова.

Мешканка окупованої Луганщини Анастасія, яку вбив росіянин
17-річна мешканка окупованої Луганщини Анастасія, яку вбив росіянин

Вказано, що чоловік зізнався, що зґвалтував дівчину в машині, а потім, злякавшись, що його спіймають, ударив її ножем у серце. Тіло підлітка він зарив і обклав камінням.

Топ коментарі
+32
Хтось дивується? Я - ні! Покійна бабця якось розказувала сусідці - а я випадково чув Вона була "остарбайтером" у Німеччині Працювала з подружкою з Полтавщини, у бауера Коли прийшла Червона Армія, вони наварили борщу та у бідоні відвезли солдатам Ті напилися спиртного, поїли борщ, а потім полізли до них Бабка втекла, а подруга - ні Повернулася під ранок Напівзамордована Три дні пролежала у комірчині, а потім - повісилася Так що "асвабадітєлі" залишилися такими самими
показати весь коментар
07.05.2024 10:33 Відповісти
+29
Ось такі вони "асвабадітелі" тому рашиську погань треба знищувати де тільки можна.
показати весь коментар
07.05.2024 10:01 Відповісти
+27
Все нормально. Це їй подякували за допомогу.
показати весь коментар
07.05.2024 10:10 Відповісти

Завантаження...