Сім чоловіків двома автомобілями намагалися перетнути кордон з Румунією, перевізнику заплатили $5-10 тис. ФОТО
Прикордонники на Буковині затримали сімох чоловіків, яких супроводжував місцевий житель, вони планували незаконно перетнути кордон з Румунією.
Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.
"На Буковині прикордонники зупинили два легковики, що рухалися у бік кордону. Пасажирами виявилися 7 чоловіків, яких супроводжував місцевий мешканець, котрий мав вказати подальший маршрут в обхід пунктів пропуску. За поїздку "клієнти" заплатили від $5 000 до $10 000", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що на порушників кордону склали адмінпротоколиУ процесі подальшої роботи встановлено й інших осіб, причетних до протиправної схеми. За цим фактом направлено повідомлення до Нацполіції.
Раніше повідомлялося, що після ухвалення закону про мобілізацію прикордонники не фіксують зростання кількості спроб незаконно перетнути кордон.

Погранцы находят идиотов с баблом
Собирают идиотов с баблом в группы
Сливают координаты мест пересечения границы ИДИОТАМИ своим же погранцам
И все в шоколаде
Идиоты в тюрьме
А у погранцов премия к зарплате
Я считаю это новаторством
А то,что ИДИОТЫ иногда тонут - ну шо ж поделаешь
В любом бизесе есть издержки
Потери на производстве....