11070 відвідувачів онлайн
4 364 4

У Києві рятувальники дістали чоловіка, який впав під потяг в метро: Рух червоною лінією відновлено. ФОТО

У Києві рятувальники деблокували чоловіка з-під потягу на станції метро "Університет".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Об 11:57 деблоковано потерпілого з-під вагона метро. В шоковому стані, без травматичної ампутації нижніх кінцівок", - ідеться у повідомленні.

Потерпілого передали працівникам швидкої.

Як повідомила КМДА, у метрополітені відновили рух поїздів червоною лінією метро.

Зазначається, що обставини інциденту падіння пасажира під потяг зʼясовують правоохоронні органи.

У Києві рятувальники дістали чоловіка, який впав під потяг в метро
У Києві рятувальники дістали чоловіка, який впав під потяг в метро

Завантаження...