10383 відвідувача онлайн
3 988 27

На Закарпатті затримали переправницю із п’ятьма "клієнтами": Чоловіки заплатили за обіцяний безперешкодний перетин по $7-12 тис., - Держприкордонслужба. ФОТО

На Закарпатті на спробі незаконного переправлення п’яти чоловіків через українсько-угорський кордон викрито 35-річну жительку села Грушово.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.

"Автівку, якою керувала "бізнесвумен" зупинили на околиці села Велика Бакта. Окрім водійки, в транспортному засобі перебували п’ять пасажирів – двоє жителів Закарпаття, двоє жителів Дніпропетровщини та один житель Львівщини. Усі чоловіки мали намір незаконно перетнути кордон", - йдеться в повідомленні.

Затримано переправницю із п’ятьма "клієнтами"

Як зазначається, за обіцяний безперешкодний перехід до Угорщини кожен із чоловіків віддав жінці від 7 до 12 тис. доларів.

Повідомляється, що жінку затримано, якщо її вину буде доведено в суді, їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
28.06.2024 13:46 Відповісти
+6
Треба йти в прикордонники. Це ж Ельдорадо.
показати весь коментар
28.06.2024 13:51 Відповісти
+6
...якщо її вину буде доведено в суді... осе навряд чи... жодний суддя не відмовиться навіть від половини зазначеної суми...
показати весь коментар
28.06.2024 13:53 Відповісти

Завантаження...