10178 відвідувачів онлайн
5 685 49

€300 тис. за перетин кордону: на Одещині 24 чоловіки планували незаконно потрапити до Молдови, - ДПСУ. ВІДЕО+ФОТО

Прикордонники на Одещині затримали групу з 24 ухилянтів, які намагалися втекти до Молдови. Кожен із них заплатив організаторам незаконного переправлення за кордон по €12 000.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Як зазначається, організатори кілька днів збирали в одному з населених пунктів своїх "клієнтів", сподіваючись одночасно переправити їх через кордон.

"У визначений час група завантажилася в транспортні засоби та вирушила до точки висадки на ділянці відділу прикордонної служби "Кельменці" Чернівецького загону. Далі мандрівники планували пішки потрапити в Молдову поза пунктами пропуску", - йдеться у повідомленні.

Група із 24 ухилянтів затримана на Одещині
Група із 24 ухилянтів затримана на Одещині

На підході до лінії державного рубежу порушників затримали прикордонники.

Встановлено, що до групи входило 24 чоловіки – мешканці Київської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернігівської, Вінницької, Запорізької, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернівецької та Львівської областей. Кожен з них заплатив за незаконну подорож головним організаторам маршруту по 12 тисяч євро.

Відносно затриманих складені протоколи про адміністративне правопорушення. Наразі встановлюється місце знаходження головних організаторів протиправної схеми.

Топ коментарі
+12
Деньги им хоть вернули?
показати весь коментар
27.06.2024 15:12 Відповісти
+8
він певно мав на увазі приклади із арестовичем, портновим, шевченком, трубіциним
показати весь коментар
27.06.2024 15:35 Відповісти
+8
пшик, ти вже 12 000 євро і надувну качку для перепливання Тиси заготовив?
показати весь коментар
27.06.2024 15:40 Відповісти

Завантаження...