Окупанти вдарили трьома авіабомбами по Ворожбі та Білопіллю на Сумщині, двоє поранених. ФОТОрепортаж
У суботу, 17 серпня, російські загарбники завдали авіаційних ударів по цивільній інфраструктурі Ворожби та Білопілля Сумської області. Двоє осіб зазнали поранень.
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора в соцмережі Facebook, інформує Цензор.НЕТ.
За даними слідчих, близько 11:30 росіяни скинули дві авіабомби на цивільну інфраструктуру Ворожби. Пошкоджень зазнали місцеве підприємство та приватні будинки.
Близько 11:40 ворог скинув авіабомбу на Білопілля. Унаслідок ворожого удару поранено двох осіб - чоловіка та жінку.
Пошкоджено станцію техобслуговування, автівки та приватні будинки.
Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом порушення ворогом законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).



