Українські військовослужбовці вперше в історії взяли участь у параді до Дня воїнів у Канаді. ФОТОрепортаж
Вперше в історії Україна взяла участь у параді до Дня воїнів у канадському місті Торонто.
Про це у соцмережі Facebook повідомив генеральний консул України в Торонто Олег Ніколенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Українські військовослужбовці. Наші захисники. Український прапор. Синьо-жовті кольори свободи. У найбільшому місті Канади. Надзвичайно пишаюся, що нам вдалося втілити цей важливий проєкт", - написав дипломат.
Ніколенко подякував українським воїнам за участь у заході.
"Україна бореться не лише за свою свободу, але і свободу демократичного світу. Шануємо наших воїнів, дякуємо їм за захист", - підкреслив дипломат.
Він зазначив, що запрошення України до участі у параді цьогоріч - це "підтвердження міцної дружби між нашими країнами".
У своєму дописі Ніколенко розповів, що парад до Дня воїнів проводиться в Торонто з 1921 року. Він вшановує чоловіків та жінок, які служать в збройних силах Канади.



***********
Столиця Канади, - Оттава, взагалі то.
Автор допису, - Сідай, двійка!