10518 відвідувачів онлайн

Обвалюють в ґрунті та пилюці: Росіяни маскують міни "Лепесток". ФОТО

Російські окупанти маскують протипіхотні міни ПФМ-1 "Лепесток", щоб зробити їх менш помітними.

Про це повідомила пресслужба Херсонської ОВА, інформує Цензор.НЕТ.

Так, рашисти обмазують їх клеєм і обвалюють в ґрунті, пилюці та листі. Тож міни стають менш помітними, їх можна помилково сприйняти за каміння або сміття.

Росіяни маскують міни "Лепесток"

"У зв’язку з цим просимо громадян бути обережними, не торкатися незнайомих предметів, розповідати дітям про вибухові пристрої та небезпеку, яку вони становлять, а також нагадуємо важливі правила дотримання мінної безпеки", - додали в ОВА.

Топ коментарі
+7
Выродки. Ето же люди и дети будут подрываться после войны. А можно их собрать и рассыпать на территории Сосии? А то мы только терпим и наблюдаем как рашисты нас уничтожают уже всеми запрещенными способами.
показати весь коментар
03.10.2024 12:00 Відповісти
+7
******...що тут ще сказати....
показати весь коментар
03.10.2024 12:04 Відповісти
+7
Знайомі з Ірпеня розповідали, що коли погнали кацапів, то в них в хаті були виламані двері і в дитячих іграшках була встановлена міна. Добре шо першими заходили сапери і все знайшли і знешкодили. Інакше дитина б полізла в іграшки і загинула.
показати весь коментар
03.10.2024 12:14 Відповісти

Завантаження...