7324 відвідувача онлайн

Із окупованого Криму евакуювали 77-річну українку. ФОТОрепортаж

Із тимчасово окупованого Криму на підконтрольну Україні територію повернули 77-річну жінку.

Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець, передає Цензор.НЕТ.

"Через похилий вік і стан здоров'я українка потребує постійного медичного догляду, який не був їй забезпечений на ТОТ. Протягом тривалого часу їй допомагали небайдужі люди, проте після чергового затяжного перебування в лікарні вона потребувала термінової евакуації. Рідні жінки звернулися до Офісу Омбудсмана", - йдеться в повідомленні.

З окупованого Криму повернули 77-річну жінку

Так, Офіс Омбудсмана та партнерські організації вжили необхідних заходів, зокрема підготували документи для організації евакуації.

"Також жінка була забезпечена медичним супроводом на всьому шляху: поряд з нею постійно перебував медпрацівник, а після перетину кордону на неї чекала швидка. Медичний персонал оглянув її та супроводив до міста Ужгород, де вона возз'єдналася з сім’єю", - додав Лубінець.

Завантаження...