9909 відвідувачів онлайн
7 071 11

Бойовий модуль "Таврія" допущено до експлуатації у військах, - Міноборони. ФОТО

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія".

Про це повідомили в Міноборони, передає Цензор.НЕТ.

Що таке бойовий модуль "Таврія"

Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний. Модуль може встановлюватися на бойові броньовані машини або ж слугувати для оснащення наземних роботизованих платформ.

Бойовий модуль "Таврія"

Зазначається, що турель з кулеметами за допомогою системи управління захоплює та супроводжує цілі, може вести прицільний вогонь по рухомих об’єктах. Може працювати як вдень, так і вночі. Весь модуль захищений бронезахистом, що здатний витримувати влучання куль зі стрілецької зброї й захищати від уламків.

У разі встановлення на бронетехніці пульт керування бойовим модулем та монітор оператора розташовано всередині бойової броньованої машини. Це забезпечує додатковий захист військовослужбовця-оператора модуля у бою.

Топ коментарі
+3
Все можна якщо володієш тими технологіями.А це повний цикл виробництва.А в нас його немає.Все йде на закупівлю.Ось ця турель можливо будемо сподіватись вже має повний цикл виробництва свого.І тут питання маштабів цього циклу і кількість виробленого.В нас багато в ВПК розробок і досягнень ШТУЧНИХ !А штучне виробництво ніяк не впливає на дії армії і її розвиток.Ми відверто просрали момент розвитку і втілення багатьохї позицій і зараз маємо катастрофічні наслідки.
показати весь коментар
02.11.2024 13:18 Відповісти
+2
Просто одна річ.
Оце Х.... велике міністерство, пишуть, ДО ЦИХ ПІР бл., не спромоглось висрати стандарт боєзаряду для дронів.
тобто.
На "рахунку" цієї Х.(Хитромудопроєктопрокраданнявипрошуваннябрехнеюбабла)
багато життів людей, котрі , не в обіду, "клепають" хоч щось шоб защищатись, і захищати саму можливість існування цього Х......, ну, міністерства?
дуже дивно, я думаю, як би думав наприклад міністр оборони напр. Нідерландів, дуже дивно бути винним в смертях стількох людей, просто тому шо ти не видав висер про - Атнінє тут у нас - такой-та *********, раз-два!
Так Умьортвому, у якого бізнес і виродки в Флориді, шо, ніхто не може - ГАВ - кнути?
Чи це якась йо.твою мать гекатомба??? чи може брешуть і ********* розпроблено(опечатка, але ок) і він є?
показати весь коментар
02.11.2024 13:10 Відповісти
+2
Він завжди такий весь на емоціях я так розумію.
показати весь коментар
02.11.2024 13:15 Відповісти

Завантаження...