ДТП із 3 загиблими у Хмельницькому: водій був під алкоголем та наркотиками. ФОТОрепортаж
У Хмельницькому водій під наркотиками та алкоголем в'їхав у зупинку, внаслідок чого загинули 3 жінки.
Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора, інформує Цензор.НЕТ.
Близько 7:20 ранку 27-річний хмельничанин за кермом BMW X6 спочатку зіткнувся з автомобілями Skoda Octavia та Mazda, після чого в’ їхав у зупинку громадського транспорту.
"Внаслідок ДТП троє жінок 60, 56 та 53 років, які стояли на зупинці, від отриманих травм загинули. Винуватця аварії затримали на місці. ... За результатами проведених обстежень в організмі водія виявлено алкоголь та наркотичні речовини", - йдеться в повідомленні.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Раніше повідомлялось, що у Хмельницькому автомобіль в'їхав у зупинку громадського транспорту, внаслідок чого загинули 3 особи.


