6652 відвідувача онлайн
8 397 29

ДТП із 3 загиблими у Хмельницькому: водій був під алкоголем та наркотиками. ФОТОрепортаж

У Хмельницькому водій під наркотиками та алкоголем в'їхав у зупинку, внаслідок чого загинули 3 жінки.

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора, інформує Цензор.НЕТ.

Близько 7:20 ранку 27-річний хмельничанин за кермом BMW X6 спочатку зіткнувся з автомобілями Skoda Octavia та Mazda, після чого в’ їхав у зупинку громадського транспорту.

"Внаслідок ДТП троє жінок 60, 56 та 53 років, які стояли на зупинці, від отриманих травм загинули. Винуватця аварії затримали на місці. ... За результатами проведених обстежень в організмі водія виявлено алкоголь та наркотичні речовини", - йдеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Раніше повідомлялось, що у Хмельницькому автомобіль в'їхав у зупинку громадського транспорту, внаслідок чого загинули 3 особи.

У Хмельницькому водії під наркотиками в'їхав у зупинку: загинули 3 особи
У Хмельницькому водії під наркотиками в'їхав у зупинку: загинули 3 особи
У Хмельницькому водії під наркотиками в'їхав у зупинку: загинули 3 особи

Топ коментарі
+33
Ну, якщо на Х6 і під наркотою - то точно скоро вийде. Якщо людина в такому стані сідає за кермо, то в неї точно є впевненість в своїй безкарності. Через день-два, або навіть місяць-два, почуємо про те, що у нього був серцевий напад, а наркотики - то ліки від серцевої хвороби.
показати весь коментар
18.11.2024 17:30 Відповісти
+27
BMW X6.... яке ЗСУ? їх, навіть, не перевіряють на блок постах
показати весь коментар
18.11.2024 17:31 Відповісти
+19
Підар кінчений. Напевно синок якогось *****.
показати весь коментар
18.11.2024 17:30 Відповісти

Завантаження...