10100 відвідувачів онлайн
6 011 16

Всюдихід-амфібію Argo Aurora допущено до використання у військах, - Міноборони. ФОТО

Міноборони кодифікувало та допустило до використання у військах всюдихід-амфібію Argo Aurora. Це багатофункціональна машина, розрахована на використання в екстремальних умовах.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України, передає Цензор.НЕТ.

Всюдихід-амфібія Argo Aurora

Як зазначається, чотиривісний транспортний засіб можна використовувати для пересування місцевістю зі складним рельєфом. Він дає змогу упевнено рухатися сипучими ґрунтами, крутосхилами, густим підліском. Всюдихід також долає водні перешкоди та заболочені ділянки місцевості.

Повідомляється, що потужності цієї машини вистачить, щоб перевозити до пів тони вантажу.

Топ коментарі
+5
Літеру пропустив.
показати весь коментар
22.11.2024 11:59 Відповісти
+3
У останньому слові?
Літеру Д?
показати весь коментар
22.11.2024 12:05 Відповісти
+2
А колись амфібії робили на ЛуАЗі. І ''Волинянка'' мала кращу прохідність ніж кацапський уаз
показати весь коментар
22.11.2024 11:12 Відповісти

Завантаження...