11637 відвідувачів онлайн
1 461 10

ВМС стали першими в ЗСУ, хто досяг повної інтеграції застосунку Армія+, - Міноборони. ІНФОГРАФІКА

Військово-морські сили стали першими в ЗСУ, які досягли повної інтеграції застосунку Армія+. 

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства оборони.

Зазначається, що всі без винятку військові частини ВМС опрацювали принаймні один електронний рапорт, який був далі погоджений чи відхилений із зазначенням причини в Армія+.

Також у трійку лідерів за використанням Армія+ потрапили Сили спеціальних операцій та Десантно-штурмові війська – у них 96% та 93% частин відповідно опрацьовують електронні рапорти.

Інтеграція застосунку Армія+

"За менше ніж місяць у нас змінилась трійка лідерів за інтеграцією Армія+. І це схоже на справжнє змагання у ЗСУ, хто перший переведе всі свої частини на роботу в цифровому форматі. Хочу також відзначити Оперативне командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ. Як і ВМС, всі їхні військові частини почали опрацьовувати рапорти через застосунок", - зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Топ коментарі
+3
молодці !..дайош злив інформації руснявому болоту !
показати весь коментар
28.11.2024 22:00 Відповісти
+3
Звісно,щоб все як на ладоні, піднесли пуйлу хакери із гру.Є чим хвалитися.
показати весь коментар
28.11.2024 22:13 Відповісти
+2
А я й не знав що в Україні є ВМС. Мабуть 10 адміралів і 10 моряків - увесь особовий склад. Для кожного адмірала по одному моряку в якості денщика (прислуги почистити мундир та черевики).
показати весь коментар
28.11.2024 21:55 Відповісти

Завантаження...