8658 відвідувачів онлайн
2 545 22

Вихваляв Путіна та героїзував російських окупантів: Викрито клірика УПЦ МП в Одесі, - СБУ. ФОТО

Служба безпеки задокументувала антиукраїнську діяльність з боку настоятеля храму Одеської єпархії УПЦ (МП). Клірик виправдовував війну Росії проти України та розпалював релігійну ненависть.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Як встановило розслідування, під час проповідей та спілкування з вірянами протоієрей вихваляв Путіна та героїзував окупаційні угруповання Росії.

Також фігурант намагався виправдовувати воєнні злочини рашистів, включаючи російські обстріли цивільної інфраструктури України.

Окремо клірик нав’язував прихожанам власну нетерпимість до представників інших конфесій і розпалював релігійну ворожнечу.

Співробітники СБУ задокументували злочини фігуранта.

Ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза підтвердила факти інформаційно-підривної діяльності протоієрея на користь РФ.

СБУ викрила настоятеля храму Одеської єпархії УПЦ МП

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками);
  • ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує тюремне ув’язнення.

Топ коментарі
+10
Придурок кіпер і про цього ряженого ватніка розкаже що ходив шторм викликати проти кацапні?
показати весь коментар
18.12.2024 15:21 Відповісти
+10
"Викрито".... а то він шифрувався та ховався!
показати весь коментар
18.12.2024 15:24 Відповісти
+9
показати весь коментар
18.12.2024 15:32 Відповісти

Завантаження...