Китайське судно з мазутом і дизельним пальним сіло на мілину біля Сахаліну. ФОТО
Китайське вантажне судно "Анг Янг-2" з дизельним пальним та мазутом зазнало аварії біля узбережжя Сахаліну та сіло на мілину неподалік російського порту Невельськ.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили Telegram-канали Baza й Astra.
Зазначається, що суховантаж "Анг Янг-2", що перевозив 56 тонн дизельного пального, 706 тонн мазуту та 1000 тонн вугілля, отримав пробоїну в Невельському районі. Судно з 20 членами екіпажу сіло на мілину на південь порту Невельськ.
Російське МНС стверджує, що розливу палива немає і наразі опрацьовується питання про зняття судна з мілини.
Однак, за попередніми даними, поки не зрозуміло, наскільки серйозною є пробоїна, оскільки китайська команда не може чітко пояснити масштаби проблеми, а перекладач, за словами місцевих, "погано працює".
У Невельському районі введено режим надзвичайної ситуації. Слідчий комітет РФ розпочав перевірку за фактом можливого порушення правил безпеки морського руху.
Нагадаємо, танкер Koala, що плив під прапором Антигуа і Барбуди, почав тонути поблизу морського порту Усть-Луга в ніч проти 9 лютого.

