8927 відвідувачів онлайн
9 350 49

Китайське судно з мазутом і дизельним пальним сіло на мілину біля Сахаліну. ФОТО

Китайське вантажне судно "Анг Янг-2" з дизельним пальним та мазутом зазнало аварії біля узбережжя Сахаліну та сіло на мілину неподалік російського порту Невельськ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили Telegram-канали Baza й Astra.

Зазначається, що суховантаж "Анг Янг-2", що перевозив 56 тонн дизельного пального, 706 тонн мазуту та 1000 тонн вугілля, отримав пробоїну в Невельському районі. Судно з 20 членами екіпажу сіло на мілину на південь порту Невельськ.

Російське МНС стверджує, що розливу палива немає і наразі опрацьовується питання про зняття судна з мілини.

Вантажне судно Китаю зазнало аварії біля Сахаліну

Однак, за попередніми даними, поки не зрозуміло, наскільки серйозною є пробоїна, оскільки китайська команда не може чітко пояснити масштаби проблеми, а перекладач, за словами місцевих, "погано працює".

У Невельському районі введено режим надзвичайної ситуації. Слідчий комітет РФ розпочав перевірку за фактом можливого порушення правил безпеки морського руху. 

Вантажне судно Китаю зазнало аварії біля Сахаліну

Нагадаємо, танкер Koala, що плив під прапором Антигуа і Барбуди, почав тонути поблизу морського порту Усть-Луга в ніч проти 9 лютого.

Топ коментарі
+17
Покійний тато називали це "з воза впав, під колесо попав, та ще й бик обісрав!"
показати весь коментар
09.02.2025 13:38 Відповісти
+12
Два танкера в один день. Совпадение?
показати весь коментар
09.02.2025 13:48 Відповісти
+11
Читаешь подобные новости и душа не нарадуется, как хорошо, что быдлостан со всех сторон утопает в говне!
показати весь коментар
09.02.2025 13:41 Відповісти

Завантаження...