8157 відвідувачів онлайн

Чоловік влаштував стрілянину в офісі Києва, а після втечі вчинив самогубство на мосту, - поліція. ФОТО

У четвер, 20 березня, чоловік влаштував стрілянину в офісній будівлі у Подільському районі Києва, а після того вчинив самогубство, стрибнувши з мосту в Дніпро.

Про це повідомила столична поліція, інформує Цензор.НЕТ.

Правоохоронці отримали інформацію про стрілянину приблизно о 13:00 20 березня. На місце події негайно виїхали поліціянти.

"Попередньо встановлено, що до приміщення зайшов 39-річний місцевий мешканець, який декілька раз вистрелив зі зброї у працівницю компанії, після чого з місця скоєння злочину зник. Внаслідок події 53-річну потерпілу було доставлено до медичного закладу із пораненнями обличчя та тіла", - йдеться у повідомленні.

В офісі знайшли ймовірне знаряддя вчинення злочину — пристрій для відстрілу гумових куль, який стрілець покинув, коли тікав.

Надалі він на автівці доїхав до одного з мостів Києва, вийшов із машини й вчинив самогубство, стрибнувши у Дніпро. Тіло чоловіка з річки витягнули працівники ДСНС, нині його оглядає судово-медичний експерт.

Правоохоронці продовжують працювати на місцях події та встановлюють усі обставини. Правову кваліфікацію інциденту ще не надали.

У ДСНС міста Київ повідомили, що рятувальники дістали тіло чоловіка з Дніпра

"20 березня о 13:03 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що людина ймовірно стрибнула з Північного мосту. Прибувши на місце, рятувальники виявили, що тіло людини знаходиться на поверхні води, за 50 метрів від берега річки. За допомогою спеціального обладнання водолази ДСНС дістали тіло чоловіка з води та передали слідчо-оперативній групі", - зазначено в повідомленні.

У Києві чоловік влаштував стрілянину в офісі, а після втечі вчинив самогубство на мостуУ Києві чоловік влаштував стрілянину та вчинив самогубство: деталі
У Києві чоловік влаштував стрілянину та вчинив самогубство: деталі
У Києві чоловік влаштував стрілянину та вчинив самогубство: деталі

Топ коментарі
+8
Ні не буде . Зараз багато списаних по інвалідності після поранень , по віку , і що всі агресивні ненормальні ? Воїни повертаються в цивільне життя до родин , проходять реабілітацію , живуть нормальним життям .
показати весь коментар
20.03.2025 18:27 Відповісти
+7
якогось чолов'ягу кинули на гроші?
жіночка, головний бухгалтер?
населення в критичному стані, на грані соціального вибуху.
нерви в гімно....
показати весь коментар
20.03.2025 17:55 Відповісти
+5
Смішно козі
показати весь коментар
20.03.2025 18:38 Відповісти

Завантаження...