6735 відвідувачів онлайн

Росія будує нафтопровід до Криму через окуповану Запорізьку область, - Андрющенко. ФОТО

Росіяни будують нафтопровід до Криму через тимчасово окуповану територію Запорізької області.

Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

Росія прокладає нафтопровід до Криму через окуповану Запорізьку область

За його словами, окупанти активно завозять труби та обладнання для прокладання трубопроводу, а також негабаритні конструкції для облаштування місць зберігання нафтопродуктів у великій кількості.

"Росіяни продовжують активно везти обладнання та труби для будівництва трубопроводу та місць зберігання нафтопродуктів в Запорізьку область", - зазначив Андрющенко.

Він додав, що триває відстеження переміщень техніки та матеріалів для визначення потенційного місця облаштування сховищ.

Топ коментарі
+22
ага, розігнались...я от досі дивуюсь - в чому проблема бити по окупованій НАШІЙ території де кацапи будують залізничні колії в Крим, мости, бити по існуючим мостам на Чонгарі, по цьому ж нафтопроводу. Причому тут не треба дозволів від партнерів на використання їх зброї, і це не так далеко, тут дрони Енгельс досягають, а вже Запоріжська область то під боком. Я бачу лиш одну причину - договорняк з кацапами, а вірніше зрада від кротів у владі, пряма здача обіцяних територій
показати весь коментар
02.04.2025 16:26 Відповісти
+15
І що? У нас оно є працюючий російський нафтопровід на НЕОКУПОВАНІЙ території.
Як в Омані домовились так воно і є, дрони вже скоро на дальній схід долетять, а залізничної дороги під Маріуполем так і не бачать.
показати весь коментар
02.04.2025 16:23 Відповісти
+15
А чому це ЗЄля асвабадітєль не дає каманду своєму Сриському знищити усі шляхопроводи черех окуповану територію. Міст керченський стоїть, залізну дорогу москалі спокійно побудували, тут ще нафтопровід. На кого ця **** працює?
показати весь коментар
02.04.2025 16:25 Відповісти

Завантаження...