11541 відвідувач онлайн

Автомобіль вибухнув в Одесі, постраждав чоловік, - Нацполіція. ФОТО

Поліцейські працюють на місці вибуху авто в Київському районі Одеси.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій поліції Одеської області.

Як зазначається, наразі відомо, що постраждав місцевий чоловік.

Повідомлення про вибух автомобіля "Opel" на вулиці Варненській надійшло на спецлінію 102 сьогодні зранку.

За попередньою інформацією, постраждав чоловік, який перебував всередині транспортного засобу. Йому надається медична допомога.

На місці працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції та співробітники вибухотехнічної служби.

Правова кваліфікація події буде надана після зʼясування всіх обставин.

У телеграм-каналах пишуть, що постраждав військовий. Офіційного підтвердження щодо цього наразі немає.

Також соцмереж пубілкують фото з місця вибуху.

одеса вибух авто
одеса вибух авто

Топ коментарі
+8
Допоки не будуть, просто вішати, виконавців завдань московитів, таке буде продовжуватися в Україні!
Можливо, у такий спосіб, через власну нікчемність та недієздатность, стефанчука-зеленського-шмигаля та ніякого, заброньованого РНБОУ, особи з Урядового кварталу, СПОНУКАЮТЬ Українців, до дієвих заходів боротьби, на кшалт Сирійського!! Всього і треба, щоб був коригувальник/палій та три метри вірьовки!!
В Україні, московіти убивають щоденно Українців, з 2014 року, а в тилу в Українців, орудують московитів найманці-убивці!
Їх безкарність від осіб з Урядового кварталу, призводить до смертей та горя Українців!
показати весь коментар
05.07.2025 11:17 Відповісти
+5
Треба повертати смертну кару. Все одно нас в ЄС нескоро примуть. Нехай вимога відміни смертного вироку буде останньою у переліку виконаного...
показати весь коментар
05.07.2025 11:31 Відповісти
+2
Там вже генеляр новоспечений.
Подставили. Свои же.🤣
показати весь коментар
05.07.2025 10:47 Відповісти

Завантаження...