Зеленський провів нараду щодо ситуації в оборонній сфері: Української зброї має стати більше. ФОТО
Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо ситуації в оборонній сфері.
Про це він повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, під час наради йшлося про наше власне виробництво зброї, а також домовленості з партнерами і постачання для української армії.
"Детально аналізуємо виконання всіх контрактів, угод та інвестиційних проєктів. Визначили кроки, які мають бути зроблені найближчим часом, і ключові показники, за якими буде оцінюватись ефективність управління сферою оборони за підсумками цього року. Української зброї має стати більше", - наголосив глава держави.


Цікаво,в кого те саме Трамп навчився..?😁