7012 відвідувачів онлайн

Поліція знищила плантацію конопель та вилучила наркотиків на 3,5 мільйона гривень на Львівщині. ФОТОрепортаж

На Львівщині правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка займалася вирощуванням та збутом канабісу. Поліцейські знищили масштабну плантацію конопель, а вартість вилучених наркотиків та обладнання за цінами "чорного" ринку становить близько 3,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє поліція Львівської області, інформує Цензор.НЕТ.

Зловмисники вирощували нарковмісні рослини в лісі

Незаконним вирощуванням конопель у лісовому масиві Золочівського району займалися четверо мешканців Львова віком від 28 до 54 років. Зловмисники очистили ділянки від дерев, проклали таємні стежки та дбайливо доглядали рослини, висаджені у спеціально підготовлені ємності з ґрунтом і добривами.

Після дозрівання з них виготовлювали наркотичний засіб - канабіс

Збутом готової "продукції" — канабісу, виготовленого з вирощених рослин, — займався їхній 40-річний товариш, який здійснював відправлення поштою.

Зловмисників викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам спільно зі слідчими поліції Львівщини за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили:

  • Понад 55 кущів конопель.
  • Близько кілограма готового наркотичного засобу – канабісу.
  • Спеціалізоване обладнання, хімікати, добрива, засоби для фасування та електронні ваги.

Правоохоронці повідомили четвірку, яка займалася вирощуванням, про підозру. Їм загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Їхньому товаришу, який займався збутом, повідомлено про підозру. Його максимальне покарання — позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Суд обрав усім підозрюваним запобіжні заходи – тримання під вартою з правом внесення застави. Досудове розслідування триває.

знищили плантацію конопель
знищили плантацію конопель
знищили плантацію конопель
знищили плантацію конопель
знищили плантацію конопель
знищили плантацію конопель

Топ коментарі
+6
не треба тупити..мова про канабіс
показати весь коментар
03.11.2025 15:18 Відповісти
+4
Саме час боротись з лікарськими рослинами. Совок як був так і залишився.
А для усіх любителів совка, нагадаю, що є багато країн, наприклад Канада, країна "першого світу", входить у G7, економічна свобода та верховенство права.
Країни де дозволено/обмежено дозволено/і точно немає такої муйні як "від трьох до семи років" - США, ЄС та купа інших - нам допомагають.
Країни де заборонено і є така муйня як "від трьох до семи років", а то і більше - русня, іран, китай, кндр - нас знищують.
показати весь коментар
03.11.2025 15:17 Відповісти
+1
яке потихеньку ? ))..він спокійно продається
показати весь коментар
03.11.2025 15:13 Відповісти

Завантаження...