8157 відвідувачів онлайн

Рашисти вдарили дронами по ТЕЦ на Чернігівщині, яка працює на відходах з деревини: є пошкодження. ФОТОрепортаж

У ніч на 8 листопада російські загарбники атакували ТЕЦ, що працює на біомасі. Внаслідок атаки обʼєкт зазнав серйозних пошкоджень.

Про це у соцмережі фейсбук повідомив співзасновник "Кліар Енерджі" Андрій Гріненко, інформує Цензор.НЕТ.

Окупанти атакували ТЕЦ дронами

"Сьогодні вночі три дрони атакували одну з наших українських ТЕЦ - ту, яку ми з командою "Кліар Енержді" збудували у 2016 році. Вона стала еталоном для галузі - першою великою станцією на біомасі, що довела Україні: енергетична незалежність починається з місцевих ресурсів",- написав підприємець.

Він додав, що постраждалих внаслідок атаки немає.

атака на ТЕЦ Чернігівщини
атака на ТЕЦ Чернігівщини
атака на ТЕЦ Чернігівщини
атака на ТЕЦ Чернігівщини
атака на ТЕЦ Чернігівщини

"Суспільне.Чернігів" пише, що йдеться про ТЕЦ, яка розташована у місті Корюківка  Чернігівської області. 

Вранці 9 листопада голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус повідомляв, що ворог атакував обʼєкт енергетичної інфраструктури в Корюківці Чернігівської області.

Удари РФ по ТЕС 

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що усі ТЕС "Центренерго" зупинилися через масовану нічну атаку 8 листопада РФ та не генерують електроенергію.

Топ коментарі
+13
7 років!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 БЛ РОКІВ!!!! уже ЗЕ але винні "папереднікі" при яких доречі Україна була на своєму піку
показати весь коментар
09.11.2025 18:49 Відповісти
+11
якаь **** -слуга наріта місцева здала. або з опзж їхній друг здав розташування.
показати весь коментар
09.11.2025 18:34 Відповісти
+9
показати весь коментар
09.11.2025 18:49 Відповісти

Завантаження...