7365 відвідувачів онлайн

Вихвалявся пачкою грошей, роз’їжджаючи лімузином під час блекауту в Києві: блогера притягнуто до відповідальності, - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У столиці поліція склала адміністративний протокол на блогера, який під час відключень світла демонстративно роз’їжджав центром Києва в лімузині та провокував перехожих.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, передає Цензор.НЕТ.

За даними відділу комунікації поліції Києва, правоохоронці виявили відео, на якому 21-річний мешканець столиці в орендованому лімузині з яскравим освітленням хизується пачкою грошей та спеціально провокує перехожих.

"Надалі він спровокував конфлікт із перехожою, у ході якого з відвертою зневагою відповідав на зауваження літньої жінки, маючи на меті викликати обурення серед громадян", - зазначили в поліції.

За результатами перевірки на порушника склали адміністративний протокол за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Блогера в Києві оштрафували за провокації під час блекаутів

Правоохоронці наголосили, що у час, коли мешканці Києва долають труднощі через блекаути, "демонстративні витівки заради лайків - це не креатив, а зневага до суспільства і публічного порядку".

Топ коментарі
+30
Чого ж зневага? Це вияв поваги до держави, яка дає йому можливість в 21 рік кататися і кайфувати. Така вона, тотальна війна, яка стосується кожного.
показати весь коментар
03.02.2026 15:15 Відповісти
+19
показати весь коментар
03.02.2026 15:21 Відповісти
+16
І чого ви його пику закриваєте??????????
показати весь коментар
03.02.2026 15:14 Відповісти

Завантаження...