12011 відвідувач онлайн

Привласнювали благодійну допомогу для дітей - у Запоріжжі перед судом постане організована група. ФОТОрепортаж

Прокурори Запорізької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо п’яти учасників організованої групи, яких обвинувачують у використанні благодійних коштів не за призначенням та спробі їх привласнення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

Подробиці

За даними слідства, 28-річний чоловік створив громадську організацію, на рахунки якої міжнародна інституція переказувала понад 17 мільйонів гривень на проведення дитячих заходів і закупівлю товарів.

Втім, ці заходи фактично не проводилися.

Натомість учасники організували схему виведення коштів: гроші переказували на рахунки підконтрольних підприємців за нібито надані товари та послуги, після чого їх переводили у готівку та розподіляли між собою.

У такий спосіб привласнено понад 1 мільйон гривень. Ще майже 9 мільйонів гривень намагалися вивести, однак ці кошти арештовано.

За клопотанням прокуратури понад 11,5 мільйона гривень вилучених і заблокованих на рахунках, передано в управління АРМА.

ОГ
ОГ
ОГ
ОГ
ОГ

Завантаження...