11222 відвідувача онлайн

15 років в’язниці дали чоловіку, який зґвалтував 13 хлопчиків на Одещині. ФОТО

Розгляд справи, який тривав майже 4,5 роки, завершився обвинувальним вироком: в Одеській області до 15 років за гратами засудили 74-річного чоловіка, який ґвалтував хлопчиків.

Про це повідомили в ГУНП Одеської області, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Вік жертв: від 8 до 14 років. Деяких дітей нелюд скривджував та розбещував по 5 разів поспіль.

"Чоловік заманював до своєї оселі хлопчиків віком від 8 до 14 років під приводом пограти в ігри та поїсти солодощів. Після цього він застосовував до дітей фізичну силу, ґвалтував їх, деяких неодноразово, і відпускав додому. Слідством встановлено 13 дітей, які потерпіли від злочинних дій зловмисника", - повідомили в поліції.

Встановлено, що злочинними діями конкретного спрямування обвинувачений почав займатися ще з 17-річного віку. З цілком усвідомленим бажанням став на шлях злочинності. Його 5 разів притягали до кримінальної відповідальності. Сумарно провів 20 років за ґратами за статеві злочини.

суд

Топ коментарі
+21
Хімічна кастрація?

Тварюка кончена...
показати весь коментар
05.05.2026 13:19 Відповісти
+17
Це шо по року з невелисчким за кожне згвалтування?
А може час уже припинити дебільну радянську практику поглинання більшим строком меншого? Кожен епізод по факту є окремим злочином - це ж не 13 лантухів картоплі з колгоспного поля вкрасти, правильно? От за кожен злочин - десяточка. Разом 130 - і хай сидить.
показати весь коментар
05.05.2026 13:34 Відповісти
+16
5 раз притягували за сексуальні злочини? І чому його не кончили на зоні, як розповідають зековськи байки? Чому його не кастрували за рішенням суду? Держава не виконує функції правосуддя? Тоді може створити виборний народний суд (трибунал)? Може вже час прийшов?
показати весь коментар
05.05.2026 13:21 Відповісти

Завантаження...