Підпалили авто військового за обіцянку грошей: у Миколаєві затримали двох чоловіків. ФОТО
У Миколаєві затримали двох чоловіків, яких підозрюють у підпалі автомобіля військовослужбовця на замовлення через Telegram.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Миколаївську обласну прокуратуру.
Підпалили авто військового
За даними слідства, 36-річний житель Миколаєва отримав у Telegram пропозицію підпалювати автомобілі військовослужбовців за грошову винагороду. До виконання злочину він залучив 45-річного жителя області.
Попередньо підготувавши легкозаймисту речовину та засоби для підпалу, вночі 20 червня чоловіки прибули до одного з районів Миколаєва та підпалили автомобіль Opel Astra.
Унаслідок пожежі транспортний засіб зазнав значних пошкоджень.
Постраждало ще одне авто
Крім основної цілі, вогонь пошкодив припаркований поруч автомобіль Mitsubishi Outlander.
У прокуратурі зазначили, що його власником також є військовослужбовець.
Правоохоронці оперативно встановили осіб, причетних до злочину, та затримали їх у порядку статті 208 КПК України.
Що загрожує підозрюваним
Обом чоловікам повідомили про підозру за фактом умисного знищення чужого майна шляхом підпалу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.
Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 99 840 гривень.
Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.


