Росіяни вдруге вдарили по рятувальниках під час гасіння пожежі у Нікополі. ФОТО
Російські військові атакували рятувальників у Нікополі Дніпропетровської області під час ліквідації наслідків попереднього обстрілу.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Державну службу України з надзвичайних ситуацій.
Ударили під час гасіння пожежі
За даними ДСНС, після атаки на житловий сектор міста рятувальники прибули на місце для ліквідації пожежі у приватному будинку.
Саме під час виконання робіт російські військові завдали повторного удару.
"У Нікополі, що на Дніпропетровщині, росіяни вкотре продемонстрували свій цинізм - завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу", – повідомили у ДСНС.
Пошкоджено пожежний автомобіль
Унаслідок атаки пошкоджень зазнала пожежна автоцистерна.
Водночас особовий склад рятувальників не постраждав.




