10264 відвідувача онлайн

Росіяни вдруге вдарили по рятувальниках під час гасіння пожежі у Нікополі. ФОТО

Російські військові атакували рятувальників у Нікополі Дніпропетровської області під час ліквідації наслідків попереднього обстрілу.

Про це  повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Державну службу України з надзвичайних ситуацій.

Ударили під час гасіння пожежі

За даними ДСНС, після атаки на житловий сектор міста рятувальники прибули на місце для ліквідації пожежі у приватному будинку.

Саме під час виконання робіт російські військові завдали повторного удару.

"У Нікополі, що на Дніпропетровщині, росіяни вкотре продемонстрували свій цинізм - завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу", – повідомили у ДСНС.

Росіяни вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків атаки у Нікополі
Росіяни вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків атаки у Нікополі
Росіяни вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків атаки у Нікополі
Росіяни вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків атаки у Нікополі
Росіяни вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків атаки у Нікополі

Пошкоджено пожежний автомобіль

Унаслідок атаки пошкоджень зазнала пожежна автоцистерна.

Водночас особовий склад рятувальників не постраждав.

Завантаження...