Експосадовцю "Укргазвидобування" повідомили про підозру у розтраті понад 62 млн грн на закупівлі дизельного пального. ФОТО
Столичні поліцейські викрили колишнього посадовця "Укргазвидобування" у розтраті понад 62 мільйонів гривень під час закупівлі дизельного пального.
Про це повідомляє поліція Києва, інформує Цензор.НЕТ.
Що встановило слідство?
Правоохоронці встановили, що колишній директор з комерційних питань акціонерного товариства під час виконання договору з підрядним товариством-переможцем тендеру, забезпечив закупівлю пального за цінами, що значно перевищували ринкові. Фігурант закупив 3 750 тонн палива за понад 202 мільйони гривень.
За висновками експертиз, унаслідок не вигідної угоди державі завдано збитків на суму понад 62 мільйони гривень.
"Ми проаналізували документацію щодо проведення закупівлі, рух бюджетних коштів та призначили необхідні експертні дослідження. Отримані результати свідчать про безпідставне завищення вартості дизельного пального, що призвело до завдання державі багатомільйонних збитків", – повідомив начальник слідчого відділу Подільського управління поліції Владислав Чернов.
Повідомлення про підозру
Слідчі повідомили ексдиректору товариства про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах.
Підозрюваного затримано та вручено клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Яке покарання передбачено?
Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
