8849 відвідувачів онлайн

Перед судом постануть 5 учасниць шахрайської схеми, жертвами якої стали сім’ї полеглих і зниклих безвісті воїнів. ФОТОрепортаж

На Кіровоградщині перед судом постануть п’ятеро учасниць шахрайської схеми, жертвами якої стали сім’ї полеглих і зниклих безвісті воїнів ЗСУ.

Поліцейські задокументували, що зловмисниці наживилися на родичах військових на суму 1,7 мільйона гривень, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

Зловмисниці знаходили в інтернеті оголошення про розшук полонених або зниклих безвісті військових і зв'язувалися з їхніми рідними. Видаючи себе за представниць державних відомств або фінансових підрозділів військових частин, аферистки обіцяли допомогу в оформленні грошових компенсацій. Під цим приводом вони виманювали у потерпілих гроші, які ті перераховували на підконтрольні шахрайкам рахунки.

Під час досудового розслідування кіберполіцейські зібрали достатньо доказів аби слідчі повідомили про підозру ще одній спільниці чотирьох учасниць угруповання.

За злочинні діяння фігуранткам загрожує до 12 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.

шахрайство
шахрайство
шахрайство
шахрайство
шахрайство

Топ коментарі
+5
Цигани?
показати весь коментар
25.06.2026 16:31 Відповісти
+3
В кожної курви по 5 чи більше дітей , ніхто їх не посаде , пожурять і закриють справу .
показати весь коментар
25.06.2026 16:49 Відповісти
+3
>За злочинні діяння фігуранткам загрожує до 12 років тюремного ув'язнення з конфіскацією майна.

ЛИШЕ 12 років, хоча має бути як в США - вони мають отримати окремі терміни за КОЖЕН ЕПІЗОД, та сидіти послідовно. Тоді вони отримають років 50 або більше, й не будуть займатися криміналом.
показати весь коментар
25.06.2026 17:04 Відповісти

Завантаження...