В Одесі невідомі розгромили волонтерський центр. ФОТО
В Одесі невідомі проникли в волонтерський центр на вулиці Ланжеронівській в Одесі і влаштували погром, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
Волонтер Ната Пранжу зазначила, що наслідки погрому виявила вчора.
За її словами, в кімнатах на першому поверсі розбиті двері.

Волонтер Ната Пранжу зазначила, що наслідки погрому виявила вчора.
За її словами, в кімнатах на першому поверсі розбиті двері.

"Пограбування не було - зловмисники залишили навіть автошини, які зберігалися в приміщенні й призначалися військовим. Інші цінні речі з волонтерської допомоги (генератори, бронежилети тощо) волонтери давно вивезли з будівлі", - сказала Пранжу.
Вона додала, що будинок, де стався інцидент, є пам'ятником архітектури. Він розташований поруч з мерією і перебуває на балансі Одеської обласної ради.
"У 2014 році після серії вибухів у різних волонтерських організаціях міста волонтери вирішили об'єднати під одним дахом всіх, хто збирає допомогу для бійців АТО і переселенців", - сказала Пранжу.
У волонтерському центрі працювали близько 20 організацій.
Чего еще ожидать, если мэр Одессы - рыг, а большинство в городском и областном Советах, ставленники Пети (перекрасившиеся рыги)!