Біля Майдану затримали чоловіка з гранатою, - Крищенко. ФОТОрепортаж
"Кілька хвилин тому на фільтраційному посту затримали чоловіка, у якого виявили гранату РГД-5. Як пояснив, ніс на Майдан. Навіщо, не говорить", - пише він.
Як інформує поліція Києва, біля фільтраційного пункту на Хрещатику правоохоронці помітили підозрілого молодика. Під час поверхневого огляду він намагався втекти, але його затримали і виявили в кишені гранату РГД-5 із запалом. Небезпечний предмет відразу накрили ящиком, а прилеглу територію огородили до завершення перевірки. Небезпечний предмет переносив місцевий житель 1998 р.н.
Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. У центрі Києва проходять заходи в пам'ять про загиблих.





(Фото поліції Києва)
"Фотографии погибших, лампадки, выложенные возле стеллы смотрятся среди этого мусорского месива как насмешка и издевательство. Какие-то волонтеры еще возят на передок что-то, а в тылу сидит целая армия, готовая разорвать свой народ по приказу, приехав на новых Кразах, которые мы им же им и купили."
https://www.facebook.com/dima.filin Dima Filin .
Сергей Гайдай