У Києві поліція ліквідувала підпільний покерний клуб. ФОТОрепортаж
Про це Цензор.НЕТ повідомила спікер Департаменту Наталія Калиновська.
За її словами, правоохоронці вийшли на підпільний клуб у ході розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом розтрати службовими особами коштів державного підприємства.
"Встановлено, що частину контрактів вони уклали з підконтрольними їм фіктивними компаніями, а вартість продукції за цими договорами була значно завищена. Сума завданих збитків становить кілька мільйонів гривень", - розповіла Калиновська.
Вона зазначила, що в ході проведення санкціонованих обшуків на території майнового комплексу, що належить одному з контрагентів і в якому міститься офіс підконтрольної компанії, був виявлений підпільний покерний клуб.
"За словами гравців, які перебували в цей час у клубі, в закладі вони пробули всю ніч. Їх заздалегідь сповістили про початок покерного турніру. Всередині було 7 покерних столів, за якими гра не зупинялася навіть після появи правоохоронців. Слідчо-оперативна група, яка прибула за викликом, вилучила 7 покерних столів, фішки на загальну суму понад 100 тисяч гривень. Також на гравців складено адміністративні протоколи", - зазначила Наталія Калиновська.



Зараз перевіряється причетність одного з керівників зазначеного держпідприємства ще й до організації грального бізнесу.
если я с друзьями сяду пульку расписать, у себя дома, значит я организатор притона?
*****, лучше бы по улицам ходили эти менты