8675 відвідувачів онлайн
26 348 53

"Батько наш Бандера...", - в приміщенні ГУ Нацполіції Донеччини на честь дня народження Бандери увімкнули через гучномовці популярний український хіт. ВIДЕО

В головному управлінні поліції Донецької області, що розташоване у Маріуполі, першого січня в день народження Степана Бандери увімкнули через гучномовці пісню "Батько наш Бандера...".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис на якому зафіксований цей момент опублікований у соцмережах. Зазвичай свій робочий день поліцейські розпочинають з гімну України.

"Кожного ранку чую від приміщення поліції гімн України. Сьогодні перше січня. Здивували. "Батько наш Бандера...", - каже на запису автор відео і підспівує у кінці свого ролика.

Топ коментарі
+63
МОЛОДЦІ !!! Українці аплодують стоячи 🇺🇦😎👍
показати весь коментар
03.01.2022 10:41 Відповісти
+57
показати весь коментар
03.01.2022 10:48 Відповісти
+36
ХУНТА СТАВИТЬ ЛАЙК!!!
показати весь коментар
03.01.2022 10:47 Відповісти

Завантаження...