"Батько наш Бандера...", - в приміщенні ГУ Нацполіції Донеччини на честь дня народження Бандери увімкнули через гучномовці популярний український хіт. ВIДЕО
В головному управлінні поліції Донецької області, що розташоване у Маріуполі, першого січня в день народження Степана Бандери увімкнули через гучномовці пісню "Батько наш Бандера...".
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис на якому зафіксований цей момент опублікований у соцмережах. Зазвичай свій робочий день поліцейські розпочинають з гімну України.
"Кожного ранку чую від приміщення поліції гімн України. Сьогодні перше січня. Здивували. "Батько наш Бандера...", - каже на запису автор відео і підспівує у кінці свого ролика.
Топ коментарі
+63 Vitaliy Darmits
показати весь коментар
03.01.2022 10:41 Відповісти Посилання +57 Zelya Vsyo
показати весь коментар
03.01.2022 10:48 Відповісти Посилання +36 Олег Незнаю
показати весь коментар
03.01.2022 10:47 Відповісти Посилання