Кім повідомив про ліквідацію російського генерала на Миколаївщині. ВIДЕО
Керівник Миколаївської ОВА Віталій Кім оприлюднив інформацію про те, що 16 березня було ліквідовано генерала окупаційних військ
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у телеграмі.
Топ коментарі
+43 KvarrK
показати весь коментар
16.03.2022 20:38 Відповісти Посилання +40 piligrim
показати весь коментар
16.03.2022 20:41 Відповісти Посилання +38 Irada
показати весь коментар
16.03.2022 20:39 Відповісти Посилання