5078 відвідувачів онлайн

Кім повідомив про ліквідацію російського генерала на Миколаївщині. ВIДЕО

Керівник Миколаївської ОВА Віталій Кім оприлюднив інформацію про те, що 16 березня було ліквідовано генерала окупаційних військ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у телеграмі. 

Топ коментарі
+43
скоро залишиться один генералісімус ))) , на генералав мор напав
показати весь коментар
16.03.2022 20:38 Відповісти
+40
показати весь коментар
16.03.2022 20:41 Відповісти
+38
На календаре не август, а у кацапов звездопад.
показати весь коментар
16.03.2022 20:39 Відповісти

Завантаження...