Знищена "Мрія": Гостомель після російських окупантів. ВIДЕО
31-го березня російські війська залишили позиції в Гостомелі.
Аеропорт, за який тривали бої з перших днів вільний від окупантів, передає Цензор.НЕТ з посиланням на BABYLON'13.
Топ коментарі
+58 Rostyslav Komarnytsky
показати весь коментар
01.04.2022 09:04 Відповісти Посилання +32 Bastian - Bastian
показати весь коментар
01.04.2022 09:03 Відповісти Посилання +32 jklpqrs
показати весь коментар
01.04.2022 09:09 Відповісти Посилання