8109 відвідувачів онлайн

Виплати 6 тис. грн пораненим військовим - це знущання. Законопроєкт відправили на друге читання, щоб доопрацювати норми, - нардеп "Голосу", воїн Костенко. ВIДЕО

Законопроєкт щодо повернення доплат військовослужбовцям відправили на друге читання, щоб доопрацювати виплати для військовослужбовців, зокрема для поранених.

Про це у Facebook повідомив нардеп "Голосу", секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, воїн Роман Костенко, передає Цензор.НЕТ.

"Доплати пораненим в розмірі 6000 грн це знущання! Якщо хтось десь почує чи прочитає, що "Голос" сьогодні заблокував виплати військовослужбовцям, то знайте, що це маніпуляція. Депутати "Голосу" разом з іншими депутатами сьогодні заблокували намагання парламенту протягнути принизливий для військовослужбовців законопроєкт і врятували ВРУ від ганьби", - наголосив він.

За словами Костенка, парламентарі добилися, щоб законопроєкт 9342 не змогли ухвалити одразу за основу і в цілому, щоб мати змогу виправити його до другого читання.

"Після прийняття в минулому місяці законопроекту про повернення військовослужбовцям обовʼязкових доплат в 30 тис. грн, цю ініціативу було заблоковано і робоча група обіцяла вирішити проблему, щоб забезпечити градацію справедливих гарантованих доплат, оскільки існує брак коштів. Однак робоча група ніякого рішення не напрацювала. Просто в новому законопроекті №9342 перенесли існуючий порядок доплат у розмірі від 30 до 100 тис. грн, який діє на сьогодні.

Але найбільше, що мене обурило в цьому законопроєкті, це встановлення додаткової винагороди у розмірі 6000 грн пораненим військовослужбовцям, виведеним у розпорядження командира. Це приниження наших захисників. Я просто хочу щоб представники робочої групи особисто приїхали до поранених і розповіли їм та їхнім сімʼям як прожити на ці кошти ще й одночасно лікуватися. Також, хай тепер ці депутати разом з представниками Уряду спробують пояснити військовослужбовцям як їм йти в контрнаступ, розуміючи, що у разі поранення вони будуть отримувати такі доплати", - підсумував нардеп.

Топ коментарі
+28


От як воно у житті буває. У 2019му ставиш хрестик у бюлетні, щоб "пАржАть та хужи нє будіт", а вже починаючи із 2022го тобі ставлять хрестик на кладовищі. І головне усі оті "ржаки" та "весільні фотографи" яких понаобирали, зараз із розжирівшими обличчами від солодкого життя та безкарності, приймають закони для Микол, які останній х#й із сіллю доїдають. Основним локомотивом обрання ЗЕленого гною була молодь, от і тримайте подяку від своєї законнообраної влади. Життя воно жорстока річ, і за все прийдеться відповідати, особливо за свою безмозкість та безвідповідальність.
показати весь коментар
30.05.2023 15:53 Відповісти
+28
показати весь коментар
30.05.2023 15:55 Відповісти
+16
В мене зустрічна пропозиція. Зарплатню й утримання детутатів поміняти місцями із забезпеченням вояків.

Ну як заповів великий Зе Боневтік Оманич - "щоб президент жив, як простий вчитель".
показати весь коментар
30.05.2023 16:03 Відповісти

Завантаження...