9048 відвідувачів онлайн
32 281 73

Вісім російських окупантів здалися у полон поблизу Старомлинівки на Донеччині. ВIДЕО

Вісім російських окупантів здалися у полон українським воїнам поблизу Старомлинівки на Донеччині.

Відеозапис із "трофеями" українських бійців опублікував на своїй сторінці у соцмережі головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Ще вісім російських військових здалися у полон поблизу Старомлинівки на Донеччині. Вони обрали життя і тепер підуть на обмін.Проскочивши поле перед російськими позиціями бійці атакували першу лінію оборони, а в контактних боях російська піхота не витримує і сиплеться. Та й правильно - повернуться додому, отримають гроші, а тут - чужа земля для росіян. Тут всіх окупантів, яким не вистачило розуму здатися, знищать", - пише Бутусов у коментарі.

Топ коментарі
+37
Ого! Вже Старомлинівка. А ми навіть нічого не починали.
показати весь коментар
13.06.2023 14:41 Відповісти
+36
- Как видишь, моя дорогая, мы здесь не скучаем. Скажи маленькому Вилли, что папа его целует и скоро пришлёт ему живого русского. Вилли будет на нём ездить, как на лошадке.(с)
показати весь коментар
13.06.2023 14:50 Відповісти
+35
"Никогда не выстрелит Царь-пушка..для острастки вражеских Держав..Догорает в памяти избушка..Курьи ножки ..судорожно сжав.."Аркадий Кутилин...
показати весь коментар
13.06.2023 14:38 Відповісти

Завантаження...