Штурмова група 24-ї ОМБр відбила терикон у межах Горлівки та захопила ворожі позиції, - Зеленський. ВIДЕО
Штурмова група 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила відбила один із териконів у межах Горлівки Донецької області та захопила позиції противника.
Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.
"Наші герої – штурмова група 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, королівської бригади. Попри складні умови, відбила один із териконів у межах Горлівки та захопила позиції противника. Тепер над териконом майорить наш прапор України", - зазначив Верховний Головнокомандувач.
Топ коментарі
+54 ZoV KobZona
показати весь коментар
12.12.2023 13:39 Відповісти Посилання +44 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
12.12.2023 13:47 Відповісти Посилання +37 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
12.12.2023 13:41 Відповісти Посилання