Обстріл Києва заскочив ведучого столичного телеканалу в прямому ефірі: "Оля, шо читай! У нас тут будівля ходором ходить! Я ледь не перепудився!". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис із фрагментом прямого ефіру одного із столичних телеканалів під час ракетної атаки на Київ 8 липня.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі ведучий припиняє читати запланований в ефірі текст, рахує вибухи та закликає своїх колег спускатися до студії, яка розташована у підвальному приміщенні.
Топ коментарі
+17 Михаил Грушевский
показати весь коментар
10.07.2024 09:47 Відповісти Посилання +14 Gary Grant
показати весь коментар
10.07.2024 09:55 Відповісти Посилання +11 Driver Audi
показати весь коментар
10.07.2024 09:54 Відповісти Посилання