8874 відвідувача онлайн

Обстріл Києва заскочив ведучого столичного телеканалу в прямому ефірі: "Оля, шо читай! У нас тут будівля ходором ходить! Я ледь не перепудився!". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис із фрагментом прямого ефіру одного із столичних телеканалів під час ракетної атаки на Київ 8 липня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі ведучий припиняє читати запланований в ефірі текст, рахує вибухи та закликає своїх колег спускатися до студії, яка розташована у підвальному приміщенні.

Топ коментарі
+17
Героїчно читає "тєксти". Це вам не хухри-мухри.
показати весь коментар
10.07.2024 09:47 Відповісти
+14
Заброньований *****-співробітник "критичної інфраструктури".
показати весь коментар
10.07.2024 09:55 Відповісти
+11
З його зовнішністю і вбранням треба вести якесь тупеньке,розважальне стендап-шоу.Невже нікого не має більш презентабельного?Це все ж таки типу новинна трансляція.Хоча...Про шо це я...
показати весь коментар
10.07.2024 09:54 Відповісти

Завантаження...