3985 відвідувачів онлайн
26 592 144

Зеленський вів перемовини з Кремлем через Олександра Беляєва, - "слуга народу" Дубінський в суді. ВIДЕО

Нардеп Олександр Дубінський у суді заявив, що у 2019 році за вказівкою президента Володимира Зеленського свояк ексглави СБУ Івана Баканова Олександр Беляєв вів переговори з вищим керівництвом РФ, зокрема, щодо особливого статусу так званих "ЛНР" та "ДНР" в складі України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, запис зі зали суду був опублікований на ютуб-каналі Dubina TV.

Так Дубінський вкотре заявив, що кримінальна справа проти нього сфабрикована аби приховати тісні контакти Зеленського з вищим керівництвом Росії в ході президентської кампанії 2019 року.

"Коли у 2019 році Зеленський вирішив обиратися в президенти, він намагався встановити контакти з Кремлем, щоб заручитись російською підтримкою, оскільки йшов (у президенти - Ред.) з лозунгом про завершення війни. Задля того, щоб встановити зазначені контакти він розпочав перемовини з ексміністром оборони РФ Сергієм Шойгу, керівником Генштабу РФ Валерієм Герасімовим та керівником Головного управління Генерального штабу ЗС РФ Ігорем Костюковим. В ході переговорного процесу Зеленський використовував послуги громадянина Олександра Беляєва", - розповів Дубінський.

Він додав, що Беляєв є бізнес-партнером Зеленського та чоловіком сестри Баканова.

"Ця людина була обрана для ведення переговорів з росіянами, а забезпечити переговори з адміністрацією Путіна мав Сівкович. Він організував у Москві зустрічі Беляєва з Шойгу, Герасімовим та Костюковим. Там він погоджував вирішення питань особливого статусу "Л/ДНР" та їх повернення до складу та під контроль України. Для вирішення цього питання сторони погодились, що їм потрібен міністр юстиції, який займеться цим процесом. На цю посаду Беляєв запропонував свого співробітника Дениса Малюську", - заявив народний депутат.

За його словами, саме після цих подій почала відбуватись інтеграція "фактично російських агентів" у систему державного управління.

Крім того, нардеп стверджує, що кампанія Зеленського фінансувалась за рахунок РФ.

Кримінальна справа проти Дубінського

Нагадаємо, що у листопаді СБУ повідомило Дубінському про підозру у державній зраді.За даними слідства, він входив до складу створеної російською розвідкою у 2016 році злочинної організації, до якої у подальшому також увійшли двоє народних депутатів України, працівник Генеральної прокуратури та інші особи.

Зокрема, Дубінський мав позивний "Буратіно", він здійснював інформаційно-підривну діяльність на користь РФ та поширював фейки про вище військово-політичне керівництво України. Для розповсюдження проросійських наративів він брав участь у публічних заходах.

Крім нього до складу ворожої групи входив екснардеп Андрій Деркач та експрокурор Костянтин Кулик, які переховуються від правосуддя за кордоном.

Наступного ж дня Печерський районнийсуд Києва обрав Дубінському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Своєю чергою Дубінський нові звинувачення з боку ДБР та прокуратури відкидає і нагадує, що за його заявою НАБУ веде два розслідування проти керівництва ДБР Сухачова та Удовиченко у змові із заступником Офісу Президента Татаровим.

В грудні 2024 року Дубінського було визнано винним у адмінправопорушенні, пов’язаному із корупцією, і накладено на нього штраф.

Топ коментарі
+42
показати весь коментар
29.12.2024 23:49 Відповісти
+37
Най про Оман нам розкаже
показати весь коментар
29.12.2024 23:41 Відповісти
+35
Дубінський, рятуючи свою шкуру, вимушений казати правду про ЗЕленого зрадника, який все своє жалюгідне життя працює на москалоту. Дубінський заявив у суді те, що було зрозуміло від самого початку - передвиборча компанія зеленського фінансувалася кремлем, його від початку просував кремль, щоб або повернути Україну в орбіту впливу москалів, або знищити Україну будь-якм засобом. Політично повернути Україну під Мацкву не вдалося, хоча намагання були в 2019-2020 роках. Тож москалота обрала варіант Б і зеленський з єрмаком почали готувати Україну до швидкої здачі - саботаж нашої оборонки, скорочення армії на 50 тисяч, призначення агентів фсб на ключові посади, розмінування Чонгару, відведення військ з напрямків, звідки потім вдарили москалі. При владі зрадники. І ми чекаємо успіхів??? На фронті? В економіці? В дипломатії? Та вони прийшли до влади для того, щоб зруйнувати зсередини нашу державу!!!!!! І вони це вже майже зробили. Цих виродків треба відстороняти від влади негайно, бо завтра буде вже пізно. Відсторонення від влади на підставі показів нардепа від провладної партії "слуга народа", якого привів до влади зеленський. На термін розслідування звинувачень в державній зрадц країною призначити керувати уряд національної єдності. Після закінчення розслідування провести вибори презилента та парламента. І по результатам розслідування суд визначить винен громадянин зеленський, єрмак, татаров, і т.д. Чи може далі обіймати державні посади.
показати весь коментар
30.12.2024 00:17 Відповісти

Завантаження...