9425 відвідувачів онлайн

На автошляху "Ізюм-Слов'янськ" окупанти атакували евакуаційний автобус. ВIДЕО

На автошляху "Ізюм-Словянськ" російські пілоти скинули дві авіабомби на евакуаційний автобус.

Відеозапис з місця воєнного злочину російських окупантів опублікував головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Удар російської авіації по автобусу з біженцями. Видно дві воронки, глибиною до 4 метрів. Впало дві важких бомби... В автобусі були мирні люди. Сподіваюся, що ніхто не постраждав", - каже Бутусов в коментарі до відео.

Топ коментарі
+15
ну кого вы там за поребриком собрались пугать своей логикой.., у них вместо логики - телевизор, а вместо головы - жопа...
показати весь коментар
06.04.2022 13:37 Відповісти
+11
а вы интервью у них берёте после захвата, а их просто убивать надо без всяких эмоций и огласки
показати весь коментар
06.04.2022 13:30 Відповісти
+10
Да, ладно!
Пропагандоны скажут на это, что то был передвижной пунк с "бЕндоровцами" и этого достаточно для накормленой россСМИ помоями и дерьмом быдломассы!
показати весь коментар
06.04.2022 13:35 Відповісти

Завантаження...