На автошляху "Ізюм-Слов'янськ" окупанти атакували евакуаційний автобус. ВIДЕО
На автошляху "Ізюм-Словянськ" російські пілоти скинули дві авіабомби на евакуаційний автобус.
Відеозапис з місця воєнного злочину російських окупантів опублікував головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
"Удар російської авіації по автобусу з біженцями. Видно дві воронки, глибиною до 4 метрів. Впало дві важких бомби... В автобусі були мирні люди. Сподіваюся, що ніхто не постраждав", - каже Бутусов в коментарі до відео.
Пропагандоны скажут на это, что то был передвижной пунк с "бЕндоровцами" и этого достаточно для накормленой россСМИ помоями и дерьмом быдломассы!