10040 відвідувачів онлайн

Росіяни навмисно підпалюють поля з пшеницею. ВІДЕО+ФОТО

Микола Лукашук, голова Дніпровської облради, повідомив про обстріл Запорізької області, внаслідок чого там зайнялися поля, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на BBC.

Вогонь перекинувся на Великомихайлівську громаду Дніпропетровщини, тут згоріло близько 20 га пшениці, додав Лукашук.

Росіяни навмисно підпалюють поля з пшеницею 01

Фото пожежі на полі з зерновими опублікував військовий і активіст Ігор Луценко.

"Росіяни палять наш хліб. Спеціальний заряд летить у повітрі. З характерним шумом, ніби лопоче металевими крилами, вибухає у зеніті, і додолу падають повільно кілька палаючих шматків. Від них займається поле", - написав він.

Росіяни навмисно підпалюють поля з пшеницею 02

Луценко каже, що полум'я інколи сягає 5 метрів заввишки, завширшки - смуга на сотні метрів.

Відео такого запального снаряду, який спускається з неба 6 липня опублікувала 28 окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу.

"Окрім блокування портів, викрадення та продажу зерна, окупант цинічно підпалює поля фермерів", - йдеться у повідомленні.

"Горить не українська пшениця, горить продовольча безпека світу. Росія понесе відповідальність за всі злочини", - відреагували на пожежу у Міноборони України.

Топ коментарі
+31
Як були мерзотами 100 років тому, так ними і залишилися.
показати весь коментар
08.07.2022 11:56 Відповісти
+27
Це було видно ще з посівної що так і буде
показати весь коментар
08.07.2022 11:55 Відповісти
+27
Вообще, несмотря на все потери, Украина очень удобный враг. Ты Украину фосфором, детсады в щепки, торговые центры в хлам, а тебе в ответ конвенциальные методы ведения войны. В Украине свободно можно встречать врага в полуосажденном городе, рассказывая ВСУ, как ты ждешь кацапню, можно корректировать арту, в худшем случае получишь срок, можно вести подрывную деятельность в инете.
А теперь давайте представим, что в Украине начнут исчезать ватники, особенно в прифронтовых зонах. Вышло седое ушлепище с байками "хрюске нас не бомбят!" и исчезло. Убило шальной пулей, трагическая случайность. Грусть-печаль. Корректировщик перепутал координаты и вместо позиций ВСУ назвал свое местоположение. Владельца ботофермы убило током, когда подключал аппаратуру, СБУ смогли лишь констатировать смерть. Как думаете, череда таких случайностей помогла бы ВСУ на фронте?
показати весь коментар
08.07.2022 12:16 Відповісти

Завантаження...